MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5922291
nr 592 2291
Stolar
1 par, rokokostil, 1800-tal
Kondition: skador
Utrop:
700 kr
Såld:
850 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 17:23:02
300 kr
350 kr
550 kr
800 kr